O naszej firmie

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice, Opiekunowie,

Kiedy pojawia się dziecko, najistotniejsze i najważniejsze jest zapewnienie mu bezpieczeństwa. Troska o jego wygodę i prawidłowy rozwój stają się priorytetowym zadaniem dla każdego Rodzica. Jest to również najważniejsze wyzwanie dla naszej firmy, ponieważ przedmiotem naszej działalności jest sprzedaż artykułów dla niemowląt i dzieci.

Wiemy, jak ważny dla naszych Klientów jest profesjonalizm, dlatego stale podnosimy swoje kwalifikacje i możemy służyć Państwu radą i fachową pomocą. Uczestniczymy w licznych spotkaniach branżowych, co pozwala nam zapoznawać się z najnowszymi trendami. Dla komfortu dokonywanych przez Państwa zakupów, zwiększyliśmy w ostatnich latach powierzchnię sprzedażową, rozbudowaliśmy parking. W najbliższym czasie planujemy stworzyć miejsce zabaw dla dzieci, aby Wasze pociechy mogły miło spędzić czas podczas dokonywania przez Państwa zakupów.

Przez lata naszej działalności w Kaliszu sukcesywnie zwiększamy zakres dostępnych produktów. W ofercie posiadamy odzież niemowlęcą i dziecięcą, obuwie specjalistyczne, akcesoria do pielęgnacji, karmienia i kąpieli, zabawki, kojce, łóżeczka turystyczne i tradycyjne, artykuły pościelowe, kocyki, foteliki samochodowe, rowerki, wózki, pojazdy akumulatorowe, książeczki, malowanki. Oferujemy produkty znanych, cenionych firm polskich i zagranicznych, takich jak Avent Philips, Baby Ono, Canpol, Maxi Cosi, Drewex, Gluck, Medela, Lego, Fisher Price, Mattel, Coneco oraz wiele innych. Wszystkie produkty posiadają wymagane certyfikaty oraz atesty. Oferta naszej firmy jest bardzo szeroka. Większość asortymentu znajdą Państwo w naszym sklepie. Na Państwa życzenie sprowadzimy każdy produkt aktualnie niedostępny na naszych półkach.

Jesteśmy przekonani, że zakupione w naszym sklepie artykuły, sprawią radość Państwa dzieciom, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo ich użytkowania. Z dumą możemy powiedzieć, że mamy wszystko, co niezbędne dla dziecka oraz dokładamy starań aby oferowane przez nas produkty służyły jak najlepiej i jak najdłużej Państwa dzieciom. Sprzedajemy wyłącznie produkty spełniające rygorystyczne normy, w wielu przypadkach atestowane Europejskim Certyfikatem Bezpieczeństwa.

Prowadzimy sprzedaż hurtową jak i detaliczną.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą opublikowaną stronie internetowej – pokazujemy na niej tylko tylko wybrane produkty. Pozostałe znajdą Państwo w naszym sklepie ABC Dziecka . Zapraszamy do odwiedzin. Czekamy na Państwa przez 6 dni w tygodniu w Kaliszu ul. Częstochowska 177-179.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz