Wkładki laktacyjne – różnych firm

Wkładki laktacyjne Canpol zostały zaprojektowane z myślą o komforcie kobiety w okresie laktacji, mają anatomiczny kształt, który sprawia, że idealnie dopasowują się do piersi. Specjalny pasek z klejem zapewnia stabilne przymocowanie wkładki do bielizny zarówno podczas dnia, jak i nocy. Wewnętrzna strona wkładki jest miękka i delikatna dzięki czemu nie podrażnia wrażliwej skóry piersi. Wszystkie warstwy wkładki są bardzo cienkie, dzięki czemu zapewniają dyskrecję podczas noszenia ich pod bielizną, przepuszczają powietrze, co dodatkowo sprzyja pielęgnacji brodawek podczas laktacji.

Kobiety z obfitą laktacją wymagają dodatkowej ochrony w pierwszych kilku tygodniach po porodzie. Nadmiar pokarmu może brudzić bieliznę, powodować uczucie dyskomfortu i skrępowania, wkładki laktacyjne BabyOno – specjalnie zaprojektowane, żeby podczas snu zapewnić Tobie maksymalną ochronę. Podwójna ilość superabsorbentu, delikatne i miękkie wnętrzne wkładki oraz oddychające warstwy wkładki gwarantują komfort, swobodę i niezakłócony sen.

 

 

 

Wkładki zawierają superabsorbent, który gwarantuje maksymalną chłonność. Są ultracienkie i mają anatomiczny kształt, co sprawia, że są dyskretne i niewidoczne. Pasek mocujący przytrzymuje wkładkę i zapobiega jej przesuwaniu się. Dlatego będziesz czuła się pewnie i komfortowo przez cały dzień. Wykonane z najlepszych materiałów zapewnią Ci najwyższy komfort noszenia i najlepszą chłonność, każda zapakowana jest w osobny woreczek dla największej higieny.