Wózek wielofunkcyjny TAKO – CITY MOVE

City Move zaprojektowany jest w jak najlepszym dopasowaniu do wszelkich potrzeb zarówno dziecka jak i rodziców – każde dziecko otrzymuje pełną wygodę, a rodzic łatwą i przyjemną obsługę wózka wykonanego w nowoczesnym stylu.

Model wyróżnia:

– nowy system wpinania gondoli i spacerówki „klik klik”

– innowacyjna gondola plastikowa z okienkami po bokach ( folia PCV – 2 mm)

– aluminiowa konstrukcja z grawerowanego profilu, który został zaprojektowany specjalnie przez konstruktorów TAKO

– wodoodporna i przepuszczająca powietrze tkania

– nowy system składania stelaża, który umożliwia zamek ze znalu

– wygodna rączka do przenoszenia konstrukcji

Charakterystyka ramy wózka:

Rama wózka jest aluminiowa z szarymi plastikowymi, co decyduje o jej lekkości a zarazem wyjątkowej stabilności i sportowym charakterze. Skrętne koła można łatwo zablokować lub odblokować jednym przyciskiem. Przy zablokowanych kołach City Move staje się wózkiem o sztywnej konstrukcji, który bardzo dobrze sprawdza się na nierównym terenie lub na długich prostych trasach. Jeśli zaś często trzeba skręcać idealnym rozwiązaniem są obrotowe koła. Duże pompowane koła można łatwo ściągnąć, naciskając palcem na centralny przycisk na kołpaku. Kompaktowe składanie ułatwia przechowywanie wózka w niewielkich pomieszczeniach. Nowy system wpinania gondoli i siedziska oparty na systemie klik klik, ma możliwość elementów wpięcia przodem jak również tyłem do kierunku jazdy. City Move wyposażony jest w niezawodny hamulec centralny – linkowy oraz regulowaną rączkę wykonaną z eko-skóry i obszerny, zamykany kosz na zakupy. Po złożeniu wózek sam blokuje się przed samoistnym rozłożeniem. Wózek wyposażony jest pielęgnacyjna torbę z paskiem na ramię i szybkim systemem montażu na stelażu wózka.

Gondola:
Innowacyjna gondola plastikowa o opływowych kształtach, z okienkami po bokach. Okienka są wykonane z folii PCV o grubości 2 mm, odpornej na zmienne warunki atmosferyczne (na przemian mróz i upał). Gondola wykonana jest z najlepszej jakości materiałów. Posiada obszerną regulowana budkę i okrycie na nóżki oraz miękki materacyk; dodatkową bawełnianą osłonkę na okienka w gondoli. W standardzie moskitiera, folia przeciwdeszczowa i ukryty uchwyt do przenoszenia oraz regulowane oparcie.

Spacerówka:
Wersja spacerowa z łatwą regulacją położenia oparcia – aż do pozycji leżącej. Siedzisko posiada odpinany przedni pałąk zabezpieczający dziecko przed wypadnięciem z wózka oraz pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa. Regulowany podnóżek oraz składana i odpinana budka to atuty spacerówki.

Możliwość dokupienia fotelika samochodowego, montowanego na stelaż wózka.